środa, 8 lipca 2015

Kino zaprasza

W te wakacje Kino Panorama robi sobie przerwę tylko w lipcu. W sierpniu powracamy z pełnym hitów repertuarem.  Wśród filmów znajdą się najnowsze przygody Teda oraz zabawny świat Minionków.„Minionki” - Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków – od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett O'Haracz, pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja.
„Minionki” – 01 sierpnia godz. 18.00
„Minionki” – 02 sierpnia godz. 18.00


„Ted 2” - Po wielkim sukcesie kasowym pierwszej części (550 milionów dolarów – jedna z najlepiej zarabiających komedii wszech czasów), niegrzeczny miś Ted powraca. Producenci obrazu obiecują, że historia będzie jeszcze bardziej szalona i zabawna, a u boku Johna Bennetta (Mark Wahlberg) pojawi się nowa kobieta (Amanda Seyfried). Do obsady dołączyli Liam Neeson i Morgan Freeman. Ted chce mieć z Tami Lynn dziecko. Aby uzyskać zgodę na opiekę nad malcem, miś musi przekonać sąd, że jest istotą żyjącą.
„Ted 2” – 01 sierpnia godz. 20.30
„Ted 2” – 02 sierpnia godz. 20.30


„W głowie się nie mieści” - Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…
„W głowie się nie mieści” 3D dubbing – 29 sierpnia godz. 18.00
„W głowie się nie mieści” 3D dubbing – 30 sierpnia godz. 18.00


„Mission: Impossible. Rogue Nation” -  Ethan Hunt, agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Tym razem agent  wraz ze swoim ludźmi zmierzy się z organizacją Syndykat.
„Mission: Impossible. Rogue Nation” – 29 sierpnia godz. 20.30
„Mission: Impossible. Rogue Nation” – 30 sierpnia godz. 20.30


Kasa kina Panorama czynna zawsze na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego seansu. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.
Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.

Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.
Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
www.bok.barlinek.pl
Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy: